Jasełka bożonarodzeniowe

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas pełen radości, miłości, wspólnych spotkań, łamania się opłatkiem, składania życzeń oraz śpiewania kolęd. To okres budowania wspólnoty w naszych rodzinach, ale również w szkole. Dnia 21 grudnia 2023 roku w naszej szkole odbyły się jasełka pt. ,,Cud Świętej Nocy". Uczniowie, nauczyciele i pracownicy z wielkim zaangażowaniem i przejęciem odgrywali swoje role. Organizacją jasełek zajęła się siostra Małgorzata Michałowska. Uroczystość upiększał grą na instrumentach oraz śpiewem kolęd i pastorałek chór szkolny pod kierunkiem p. Marii Giełdzińskiej.

Aktorzy: Elżbieta Kobus Jasińska Ks. Łukasz Kołodziejczak Aleksandra Kaczmarek Joanna Wasielewska Dorota Zaborowska Joanna Gontarek Beata Myszkowska Andrzej Dominowski Natalia Wojciechowska Anna Jaskólska Agnieszka Bednarek Ewa Jóźwiak, Gabriela Jędrusiak Łukasz Lewandowski, Piotr Karbowski, Szymon Safianowski, Jędrzej Korczak, Amelia Feter Maja Szakowska, Alicja Zaborowska, Magdalena Ankiel, Lena Sztela, Łucja Orzechowska, Lena Paśko, Paulina Ciesielska, Julia Stawicka, Nikola Kijewska, Natalia Stasiak, Zuzanna Rowińska, Paulina Rowińska Amelia Jabłońska Magdalena Olejnik Agata Walczak Amelia Wiankowska Marcelina Matczak Katarzyna Myszkowska, Szymon Stankiewicz, Justyna Tomaszewska, Adam Mikołajewski, Tobiasz Michalak, Antoni Jaskólski, Maja Kaczmarek, Alicja Dębska, Marcelina Matczak, Zuzanna Skrzydlińska i Gracjan Orlik.
Szkolny zespół muzyczny (jeszcze nie mamy nazwy ) w składzie: Maciej Jęsiek - gitara, nagłośnienie; Marcin Seklecki - akordeon Solistki: Martyna Kosmalska, Gabriela Jędrusiak, Paulina Ciesielska, Agata Walczak, Amelia Wiankowska, Amelia Jabłońska, Melissa Gromadzka oraz chór.
Autor tekstu: Marzena Jędrzejczak